GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 15141010
nr 1514 1010
Tallrikar
2 st, 1700-/1800-tal, Kina. Diameter: 23 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:10:35
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.900 kr